eRejestracja Strona główna Diagnostyka
prenatalna
USG ciąży
Echo serca płodu
USG 3D i 4D USG ogólne
i endokrynologiczne
Wolne DNA płodu Nasi lekarze Godziny przyjęć Ceny Kontakt
Sonomedika
Lekarz ginekolog Łódź prywatnie i na NFZ
Centrum medyczne dla Ciebie :)

Zespół Sonomedika Łódź - ginekolog onkolog, dziecięcy i dla dorosłych, endokrynolog.

Lekarze ginekolodzy pracujący w naszej placówce
Nasz zespół doświadczonych lekarzy ginekologów oferuje pełen zakres usług związanych z opieką ginekologiczną, zapewniając kompleksową opiekę zdrowotną dla kobiet na każdym etapie życia. W naszej ofercie znajdują się zarówno rutynowe badania kontrolne, jak i zaawansowane diagnostyki schorzeń narządu rodnego, leczenia zaburzeń hormonalnych, a także profesjonalne wsparcie w zakresie planowania rodziny. Zajmujemy się także prowadzeniem ciąży, diagnostyką prenatalną i opieką położniczą, zawsze dbając o najwyższy standard świadczonych usług. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu oferujemy szeroki wachlarz badań, w tym ultrasonografię 2D i 3D. Wszystko to pozwala nam na precyzyjną diagnostykę i skuteczne leczenie. Nasz zespół ginekologów szczególnie przykłada wagę do indywidualnego podejścia do każdej pacjentki, starannie słuchając jej potrzeb i trosk. Długoletnie doświadczenie naszych specjalistów, połączone z ciągłym doskonaleniem kwalifikacji i śledzeniem najnowszych osiągnięć medycyny, gwarantuje Państwu opiekę na najwyższym poziomie. W trosce o komfort i satysfakcję pacjentek, oferujemy także możliwość umówienia wizyty w dogodnym terminie, a także konsultacje online. Nasza oferta jest stale rozwijana i dostosowywana do zmieniających się potrzeb oraz oczekiwań kobiet, co sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie medyczne na najwyższym poziomie.sonomedikaSonomedika

Firma "Sonomedika" została założona w roku 2007 przez trzech lekarzy ginekologów: doc. Borowskiego, doc. Kaczmarka i dr Kunerta - przyjaciół, którzy połączyli swoje pasje, umiejętności, pomysły i swój kapitał, aby stworzyć placówkę, w której mogliby umożliwić kompleksową opiekę swoim pacjentkom. W ten sposób powstało wyjątkowe miejsce, które przez kolejne lata zyskiwało zainteresowanie i uznanie coraz szerszego grona pacjentów nie tylko z Łodzi, ale z też najdalszych zakątków świata.

W czerwcu 2015 roku Sonomedika zmieniła swoją lokalizację i została przeniesiona do Nowego Centrum Medycznego w Łodzi, przy ul. Niskiej 11/15, gdzie do dyspozycji pacjentów zostało oddanych kilka nowoczesnych i kompleksowo wyposażonych gabinetów.

Nowy lokal pozwolił na rozpoczęcie współpracy z kolejnymi specjalistami i poszerzenie zakresu świadczonych usług. Obecnie oferujemy Państwu: diagnostykę prenatalną inwazyjną oraz nieinwazyjną, ultrasonografię położniczo-ginekologiczną, ultrasonografię dopplerowską, ultrasonografię ogólną, ECHO serca płodu, USG 3D/4D. W ofercie posiadamy też konsultacje ginekologiczne (w tym także z zakresu ginekologii dziecięcej) oraz endokrynologiczne i urologiczne. Możemy również pochwalić się jednymi z najbardziej innowacyjnych w diagnostyce prenatalnej badań, jak ocena DNA płodowego. Dodatkowo, w Centrum Medycznym Sonomedika wykonywane są badania USG w ramach umowy z firmą Medicover.
 
 
line