Strona główna Diagnostyka
prenatalna
USG ciąży
Echo serca płodu
USG 3D i 4D USG ogólne
i endokrynologiczne
Wolne DNA płodu Nasi lekarze Godziny przyjęć Ceny Kontakt
Sonomedika
Centrum medyczne dla Ciebie :)

CV i referencje - dr n. med. Ewa Góra

Andrzej Kunert
Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2003r). Uzyskałam stopień doktora nauk medycznych podczas studiów doktoranckich w Klinice Chirurgii i Ginekologii Onkologicznej WSS im. M. Kopernika w Łodzi z podstaw molekularnych raka jajnika. Podczas wieloletniej pracy w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki zdobyłam doświadczenie i ukończyłam specjalizację z ginekologii i położnictwa. Przez kilka ostatnich lat pracowałam też w szpitalu Wielospecjalistycznym Medeor Plus w Łodzi, w Klinice Medycyny Płodu i Ginekologii WSS im. M. Pirogowa w Łodzi oraz Szpitalu Wielospecjalistycznym ProFamilia w Łodzi. Nadal ściśle współpracuję z wymienionymi szpitalami, zwłaszcza gdy wymagana jest hospitalizacja moich pacjentek. Obecnie praktykuję w Zakładzie Genetyki Klinicznej CSK w Łodzi jako genetyk kliniczny, po uzyskaniu swojej drugiej specjalizacji z genetyki klinicznej.
Podczas wieloletniej praktyki lekarskiej uczestniczyłam w licznych kongresach i kursach doskonalących umiejętności z zakresu ultrasonografii, echokardiografii płodowej zarówno w kraju jak i za granicą. Odbyłam szkolenia z zakresu badań prenatalnych u prof. Kyprosa Nicolaidesa w Londynie oraz staż u prof. Rabih Chaoui w Praxis Friedrichstrasse für Pränataldiagnostik w Berlinie. Przez kilka lat uczyłam się echokardiografii płodowej się u Pani prof. hab. n. med. M. Respondek-Liberskiej w Zakładzie Kardiologii Prenatalnej ICZMP w Łodzi Posiadam certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz międzynarodowy certyfikat The Fetal Medicine Foundation (niezbędne do wykonywania badań prenatalnych).

Moje zainteresowania zawodowe dotyczą zarówno położnictwa, ze szczególnym uwzględnieniem badań prenatalnych, jak i ginekologii ogólnej i onkologicznej. Zajmuję się także diagnostyką niepłodności i leżących u jej podstaw zaburzeń genetycznych. Wykonuję badania ultrasonograficzne, położnicze i ginekologiczne.
Ostatnio zainteresowałam się też ginekologią estetyczną i zostałam współwłaścicielką firmy PerLei. Przy pomocy bezpiecznych i małoinwazyjnych techniki laserowych, poprawiam wygląd i funkcjonalność zewnętrznych narządów płciowych, wpływając w ten sposób na poprawę jakości życia i samoocenę moich pacjentek.
Certyfikaty:
zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie zdjecie

 
 
line